T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Taşpınar Ortaokulu

Haberler

Tem

15 Temmuz 2016´da yaşadığımız menfur darbe girişiminde hayatını kaybetmiş şehitlerimize Allah´tan rahmet diler, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Gününü içtenlikle kutlarız.

Haz

Okulumuzdan il içi yer değiştirme ile ilçe merkezindeki okullara giden Özel Eğitim öğretmenlerimiz Emre UYANIK ve Abdulsamet YILMAZ´a; Beden Eğitimi öğretmenimiz Merve IŞIKÇI´ya okulumuza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni okullarında başarılar dileriz.

Haz

VOLEYBOLDA İLÇE 1.Sİ VE FUTBOLDA İLÇE 3. SÜ OLAN TAKIMLARIMIZA MADALYALARINI VE BELGELERİNİ VERDİK. BİZE BU MUTLULUĞU YAŞATAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

May

TEKNOLOJİ TASARIM SERGİMİZ

May

TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN VE HALKIMIZIN RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN.

May

OKULUMUZ FUTBOL TAKIMI KARABAĞ ORTAOKULU´NU 4-0 YENEREK İLÇEDE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ KAZANMIŞ VE KUPANIN SAHİBİ OLMUŞTUR. OKUL FUTBOL TAKIMIMIZI BU BAŞARISINDAN DOLAYI TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

May

VOLEYBOL TAKIMIMIZIN KEYİFLİ GÜNÜ.

May

Okulumuz kız voleybol takımı grubunda Cihanbeyli İHO´nu ve Günyüzü Ortaokulu´nu 3-1, Pınarbaşı A. Gökmen Ortaokulunu ve Karşıyaka Ortaokulu´nu 3-0 yenerek dört maç sonunda grubunu lider tamamlamış; yarı finalde Taşpınar İmam Hatip Ortaokulu´nu 3-2 ve finalde Seniha Belgin Ortaokulu´nu 3-0 yenerek namağlup şampiyon olmuştur. Yıldız kızlarımızı ve değerli hocamız Merve IŞIKÇI´yı başarılarından dolayı tebrik eder, başarıların devamını dileriz.

May

ŞAMPİYON TAKIMIMIZ SİVRİ VE PINARBAŞI´NDA ŞAMPİYONLUK KUTLADI...

May

TÜM HALKIMIZIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN.

May

Okulumuzda Kış

May

18 MART

Kas

Şbt